KARIÉRA

Pracujte ve společnosti špičkových profesionálů.
Jako jste Vy.

HTML / CSS kodér

Chceme s tebou prožít mnoho úspěšných let a tak si dovolíme podrobněji se rozepsat o tom, jaké to u nás je, pro jaký typ člověka se práce hodí a kam to spolu můžeme dotáhnout v příštích letech.

CO JE TO TEN SHERWOOD?

SHERWOOD Digital není zadní česká internetová agentura.

Bohužel, těch předních je tolik, že popsat sami sebe jako další „předňáky“, to bychom se nijak neodlišili. Přitom my skutečně odlišní jsme. Aktuálně se SHERWOOD schopností stabilně produkovat špičkové on-line projekty řadí na vrchol českých internetových agentur.

Firemní filozofie je jednoduchá – dělejme špičkovou práci a nebudeme se mít nikdy špatně.

Staráme se o ty značky a organizace, kterým záleží na kvalitě jejich on-line komunikace, ale přitom jsou pro ně rozhodující výsledky. My je umíme přinášet, proto získání klienta zároveň znamená začátek mnohaleté spolupráce.

KDE MŮŽEŠ BÝT S SHERWOODEM ZA 5 LET

Už nyní jsme několi let na úplné špičce českého webdevelopmentu. Do dalších let chceme svou pozici v ČR udržet a zároveň rozšiřovat zkušenosti z mezinárodních projektů.

U nás nemusíš „zahnít“ na jedné pozici. Protože rozpínáme křídla a on-line komunikace sama o sobě každý rok přínáší spoustu nových disciplín, můžeš si po čase najít jiné uplatnění. Stejně tak můžeš růst v hierarchii firmy na pozice týmlídrů, vedoucích oddělení nebo šéfů divizí.

JAK JSI NA TOM TY?

Netroufáme si nikoho škatulkovat, ale přesto nabízíme několik scénářů, do kterého více či méně zapadne každý z nás.

 • Jsem junior a ještě studuji

  Zajímáš se o kódování a už jsi pár kamarádům nebo i prvním klientům nakódoval několik projektů. To je super, důležité je, že víš, že se této práci chceš věnovat profesionálně v budoucnosti a chceš se dostat na vrchol. SHERWOOD, pokud v tobě odhalí zápal a talent, ti nabídne seniorský tým v podobě absolutní české kodérské špičky, který tě doučí vše potřebné a umožní ti pracovat na ostrých projektech pod potřebným dohledem. Nebude to dlouho trvat a budeš patřit mezi nejlepší.

 • Jsem freelancer

  Vyhovuje ti nezávislost a chtěl by sis věci dělat po svém. To můžeš i u nás. Jako freelancer ale nemáš stabilní přísun zakázek a upřímně, na opravdu velké projekty si také šáhnout nemůžeš. Jenže v SHERWOODu budeš pracovat na významných projektech a získáš stabilní práci, tedy i peníze. U nás rozvineš svůj potenciál a přitom nepřijdeš o výhody, na které jsi zvyklý.

 • Pracuji u konkurence

  Pracuješ pro naše milé konkurenty, ale ve firmě to není pořád ono. Může to být šéfem, může to být kolegy, může to být nenaplněnými ambicemi. Pojď k nám, protože nám se daří a máme chuť se posunout ještě mnohem dál, než nyní jsme. K tomu nám pomohou zkušení lidé, jako jsi ty, navíc s novou krví v žilách. Když poznáš SHERWOOD, uvidíš, že jdou věci dělat mnohem lépe.

 • Zkouším to s vlastní firmou, ale…

  …nějak to pořád není ono. Po nějakém čase se ukázalo, že se mi nedaří získávat takové klienty, jaké bych si představoval, nebo potřeboval . Navíc té agendy kolem je prostě moc a já bych rád dělal vlastní práci, ne nekonečné e-maily, telefony a schůzky okolo. SHERWOOD je pro Tebe dobrou volbou, protože získáš stabilní práci, budeš konečně pracovat s klienty, o jakých jsi dosud zřejmě jen snil a budeš se moci koncentrovat na to, v čem jsi nejlepší. Navíc, zřejmě máš předpoklady pro budoucí práci projektového manažera nebo týmlídra…

VÍCE O TVÉ PRÁCI KODÉRA

Jako kodér budeš připravovat bezchybné šablony pro náš vlastní redakční systém, který kontinuálně vyvíjíme už 8 let. Kromě těchto budeš také kódovat grafiku pro aplikace, microsites či mobilní verze webů. Pokud zvládneš i AJAX, je to jen dobře.

U nás máš především možnost:

 • pracovat na špičkových a inovativních projektech
 • používat nejnovější postupy a technologie
 • pracovat částečně z domu nebo plně v kolektivu

Umíme se přizpůsobit tvým možnostem, ať už z hlediska času, místa práce nebo specifických schopností, které by jsi rád uplatnil v práci u nás.

Milujeme své rodiny a volnočasové zájmy, takže do SHERWOODu chodíme pracovat, ale ne bydlet. Nicméně, kdo chce kam ... :).

KDE A JAK PRACUJEME

Naše hlavní kanceláře jsou v Praze a Brně, někteří naši kolegové ale pracují na dálku v různých místech republiky. Pro působení u nás nemusíš žít v jednom z těchto měst. Schopnost efektivně pracovat na dálku je jeden z předpokladů našeho budoucícho úspěchu.

Projekty a klenti, které průběžně připravujeme a na kterých už možná budeš pracovat i ty:

H1.cz, Tatra, ČGS, Majáles 2015, Helios, Manitera, Narex, Rental, Asklepion, PSJ Invest, MUP, Linet, Tomáš Klus, Chinaski, Aneta Langerová, Pivní lékárna, … a to je pouze částečný výčet toho, co můžeme prozradit.

UDĚLEJ DALŠÍ KROK

Co se stane, až vyplníš formulář níže, nebo napíšeš na prace (at) sherwood.cz?

Jeho obsah si přečte Michal Šamánek, ředitel společnosti. Bude se zajímat o tvoje dosavadní zkušenosti a především motivaci pro práci v SHERWOODu. Pokud to bude vypadat slibně, pozve tě na osobní pohovor, kde se za cca 1 hodinu vzájemně poznáte a řeknete si vše podstatné o dané práci a podmínkách.

Pokud bude na obou stranách dobrý dojem, bude Tě čekat ještě druhé kolo s konkrétními vedoucími pro dané pozice (art director, šéfkodér, šéfvývojář, šéfprojekťák …), ve kterém už půjdete do hloubky daných profesí. Když budeme všichni spokojení, plácneme si.

A to je vše, co umíme prozradit takto anonymně. Teď už víš o SHERWOODu a nabízené práci určitě víc, než před 5 minutami. Pokud tě nabídka zaujala, těšíme se na tvoje CV, realizované projekty a pár slov navíc.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Maximální velikost přílohy je 10 MB.