KOMPETENCE

Pokrýváme kompletní problematiku internetové komunikace.
Svěřte nám svůj projekt, nebo celý internetový rozpočet.

Mobilní marketing

Oslovte a zapojte své klienty prostřednictvím jejich mobilních zařízení a optimalizujte své weby pro lepší použitelnost v mobilních telefonech.

Mobilní verze webů a portálů

Vytváříme mobilní verze webů a portálů optimalizované pro pohodlné prohlížení na mobilních zařízeních a zároveň s co nejnižší datovou náročností. O žádné klíčové funkce návštěvníky nepřipravíte a přitom výrazně zvýšíte komfort a použitelnost prohlížení Vašeho webu skrze mobilní telefony.

 • mobilní verze webu
  ... od 5.000 Kč (dle počtu šablon)

 • mobilní verze webu vč. implementace do redakčního systému
  ... od 10.000 Kč

 


SMS A MMS SYSTÉMY

Vhodné pro různé spotřebitelské / fanouškovské soutěže, ankety, průběžné informování klientů (objednávky a expedice zboží u e-shopu), nebo prodej s úhradou přes SMS (vstupenky, autorský obsah atp.).

 • SMS / MMS brána s implementací do webu / redakčního systému
  ... od 10.000 Kč

 


Ovládání obsahu webu z mobilu

Náš redakční systém UnderwoodTM CMS podporuje ovládání obsahu webu z vašeho mobilního zařízení, ať už prostřednictvím SMS, MMS nebo e-mailu. Přes své mobilní zařízení můžete publikovat aktualitu nebo článek, fotky, video, nebo např. ovládat spuštění / vypnutí vybrané funkce. Takové nasazení se hodí pro případy, kdy nemáte přístup k solidnímu internetovému připojení, ale běžná mobilní síť k dispozici je.

 • publikování v redakčním systému prostřednictvím mobilu
  ... od 10.000 Kč

 


Pro dlouhodobou spolupráci vyberte SHERWOOD

Rádi pro Vás budeme pracovat na jednorázových projektech, ještě lepších výsledků však společně dosáhneme v rámci dlouhodobé a komplexní spolupráce.

Proč Sherwood?

Ozvěte se nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Maximální velikost přílohy je 10 MB.