KOMPETENCE

Pokrýváme kompletní problematiku internetové komunikace.
Svěřte nám svůj projekt, nebo celý internetový rozpočet.

Průvodce tvorbou projektu

Od svých projektů vyžadujete maximální úspěch. Tohle je proces, kterým se ho snažíme dosáhnout.

Zadání a cíle projektu

Na začátku každého projektu je jeho zadání - Vaše více či méně konkrétní představa o tom, co má projekt dosáhnout, jaké jsou cílové skupiny, termíny a rozpočet. V procesu zadání projektu jsme Vám k dispozici pro odborné konzultace.

 


1. ANALYTIKA

Analytika internetových projektůPodle zadání projektu vybíráme a analyzujeme vhodné zdroje dat o prostředí, konkurenci, příležitostech a ohroženích projektu. U již existujících projektů analyzujeme použitelnost, přístupnost, technické zpracování, design, efektivitu, celkový dojem, výsledky ve vyhledávačích, komunikaci na sociálních sítí.

Výstupy: Analýza projektu, Konkurenční a oborová analýza, SEO analýza, Analýza internetové komunikace. Tyto výstupy slouží jako základ pro tvorbu strategie projektu.

 


2. KREATIVA

Kreativa internetových projektůIdeová kreativa - nové funkce a pojetí, netradiční, někdy ulítlé nápady pro výrazné kampaně, nebo naopak vhodné decentní a přitom inovativní vyřešení běžného procesu. Vizuální kreativa - grafický design na špičkové úrovni.

Výstupy: Kreativní koncepty, Vizuální koncepty.

 


3. STRATEGIE

Strategie internetových projektůNávrh strategie projektu vychází z předchozích dvou kapitol a jeho úkolem je přesná specifikace procesů, které povedou k dosažení zadaných cílů. Volba technologií, systémová architektura, informační architektura, popis funkcí, harmonogram realizace. Navrhovaný projekt je poté testován a korekturován na základě zjištěných výsledků.

Výstupy: Návrh projetku - projektová dokumentace.

 


4. TVORBA

Tvorba internetových projektůVlastní výrobní proces probíhá dle norem ISO 9001 a dbá na průběžnou informovanost klienta, řízení kvality a případnou koordinaci spolupráce s třetími subjekty. Každý projekt má svého odpovědného manažera, který řídí vnitřní procesy výroby a garantuje kvalitu a termíny. Po dokončení vývoje je projekt předán k testování a následně odevzdán / spuštěn.

Výstupy: Zhotovený projekt, Akceptační protokol.

 


5. PROVOZ A SERVIS

Provoz a servis internetových projektůZajišťujeme provoz internetových projektů, ať už formou webhostingu, serverhostingu nebo serverhousingu. Pro okamžité řešení problémů máte k dispozici 24/7 helpdesk a servisní programy pro okamžitou servisní reakci a řešení. Garantujeme 99,99% dostupnost a bezproblémovou funkčnost provozovaných projektů.

Pro samotné projekty poskytujeme správu a tvorbu obsahu, ať už v rámci paušálních programů, nebo dle ad-hoc potřeb. Zároveň nasazujeme vlastní nebo externí monitorovací systémy pro průběžné vyhodnocování výsledků projektu.

Systémy: Redakční systém UnderwoodTM CMS, E-mailový klient, FTP klient, Správa domény, Google Analytics, Nagios, SEO Position tracker.

Výstupy: Statistiky návštěvnosti, Statistiky konverzí, Výsledky SEO pozic ve vyhledávačích

 


6. ROZVOJ

Rozvoj internetových projektůPro neustálé zlepšování efektivnosti a výsledků Vašich projektů nabízíme průběžné analýzy dosažených výsledků, A/B testování, průběžnou optimalizaci a inovace funkcí na základě paušálních služeb nebo ad-hoc poptávky. Stále sledujeme nebo sami vyvýjíme nové funkce, kterými je možné Vaše projekty obohatit.

Výstupy: Návrh optimalizace projektu, Návrh inovace projektu.

 


Pro dlouhodobou spolupráci vyberte SHERWOOD

Rádi pro Vás budeme pracovat na jednorázových projektech. Nejlepší výsledky Vám ale přinese dlouhodobá spolupráce, která začíná návrhem a optimalizací vašeho internetového rozpočtu a končí realizací jednotlivých projektů.

Proč Sherwood?

Ozvěte se nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Maximální velikost přílohy je 10 MB.