Sherwood Digital

Jsme na trhu patnáct let a ušli jsme kus cesty.
Ten další rádi ujdeme s Vámi.

Carrot Euro vás podrží v problémech

Největší český poskytovatel náhradní energie má pro letošní sezónu faceliftovaný portál.

Carrot EuroCarrot Euro je společnost, na kterou se obrátíte, když jste v nouzi s elektřinou. A teď nemáme na mysli vypadené pojistky, ale výpadky energie např. v továrnách, různých provozech, nebo např. když pořádáte akci, kam běžná elektrická síť vůbec nedosáhne (typicky open-air festivaly).

Pro Carrot Euro pracujeme od roku 2008, kdy jsme spustili nový firemní portál. Ten získal v roce 2009 3. místo v soutěži WebTop100 v kategorii ENERGETIKA. Pro letošní rok jsme připravili redesign homepage, která zohledňuje novou firemní vizuální identitu, jejíž jsme taktéž autory.

Akutní nedostatek energie? Výroba nesnese výpadky proudu? Špičkové nároky na produkci? Potřebujete opravdu vysoký výkon?

To jsou základní motivy, které vystihují základní oblasti činnosti a na které upoutávají tématická pozadí. Větší důraz je také kladen na prezentaci realizovaných akcí - a že je z čeho vybírat! Na elektřinu od Carrotů se spolehl např. Barrack Obama v Praze, Papež Benedikt XVI v Brně nebo např. festival Rock For People.

Pro společnost zabezpečujeme také SEO optimalizaci - zkuste ve svém oblíbeném vyhledávači zadat pojmy "pronájem elektrocentrál" nebo "pronájem dieselagregátů".

Podívejte se na další podrobnosti o projektu Carrot Euro.

Další aktuality

všechny aktuality