Sherwood Digital

Jsme na trhu patnáct let a ušli jsme kus cesty.
Ten další rádi ujdeme s Vámi.

Compugroup a Intermedix

Spustili jsme nové weby "matky a dcery", tedy mateřské a dceřinné společnosti, které se zabývají informačními systémy pro zdravotnictví.

Compugroup Medical náhled webuCompuGroup Medical je mezinárodní softwarová společnost zaměřená na oblast zdravotnictví. Dodává produkty a systémy pro vedení zdravotní dokumentace s cílem umožnit přístup ke zdravotním záznamům - kdykoliv a kdekoliv a za účelem toho nejlepšího možného léčebného postupu.

Na jejím novém webu se snažíme prostřednictvím příjemného konzervativního designu prezentovat jednotlivé produkty a služby přehledně podle cílových skupin. Pro zájemce o podrobné informace jsou připraveny rozsáhlé případové studie.

Podívejte se na další podrobnosti o projektu Compugroup Medical.

Intermedix náhled webuNovým webem se prezentuje také dceřinná společnost Intermedix Česká republika, jejíž specializací jsou informační systémy pro cílenou komunikaci s lékaři. Výsadou společnosti je schopnost dodat mimořádně cílené informace uživatelům lékařských ambulantních programů. Svými marketingovými možnostmi s odborným cílením je systém zajímavý zvláště pro farmaceutické firmy.

Podobně jako v případě mateřské společnosti, i zde se snažíme přehledně informovat o základních produktech a možnostech spolupráce formou segmentace cílových skupin a konzervativním designem.

Mezi zajímavosti dodaného řešení patří také mobilní verze webu.

Podívejte se na další podrobnosti o projektu Intermedix.

Další aktuality

všechny aktuality