Sherwood Digital

Jsme na trhu patnáct let a ušli jsme kus cesty.
Ten další rádi ujdeme s Vámi.

H1.cz svěřila svůj web do rukou SHERWOODu

Vyhráli jsme v tendru na dodavatele nového korporátního webu společnosti H1.cz, české jedničky v internetovém poradenství.

Vzhledem k tomu, že nový web H1.cz bude sledovanou a komentovanou událostí, pracujeme také na videodokumentu o přípravě a vzniku celého projektu. Získáte šanci nahlédnout pod pokličku celého výrobního procesu, poznat všechny hlavní aktéry a získat přehled o tom, co Vás při realizaci obdobně náročného projektu čeká.

H1.cz je sama společností, která svým klientům nabízí špičkové poradenství v rámci on-line komunikace, mj. nabízí i projektový návrh webu. I pro svůj nový web vlastními silami zpracovala návrh projektu, role SHERWOODu  je ho dále rozvinout a realizovat vlastní dodávku internetového řešení, tj. design, redakční systém, provoz a rozvoj.

Michal Šamánek, ředitel SHERWOOD Media s.r.o. k tomu uvádí: "Rok 2011 byl pro nás v mnoha ohledech velmi úspěšný a předvánoční vítězství v tendru H1.cz bylo pověstnou třešničkou na dortu. Víme, že pracujeme pro mimořádného klienta, ať už díky jeho vlastnímu know-how či vysoké náročnosti na kvalitu. Právě proto se na výsledek ohromně těšíme."

H1.cz vznikla v roce 2005 a velmi rychle si vybudovala pozici největšího dodavatele profesionálních poradenských služeb na českém trhu. Je možné, že ji znáte díky odborným školením, kterých už od svého vzniku uspořádala několik stovek. V posledních letech se profiluje jako komplexní internetová agentura. Do nové kapitoly vstoupila příchodem nového majitele - holandské ATAXO NV.

Další aktuality

všechny aktuality