Sherwood Digital

Jsme na trhu patnáct let a ušli jsme kus cesty.
Ten další rádi ujdeme s Vámi.

Můžeme změnit nezměnitelné? Nezaměnitelná kampaň začíná!

Nejvyšší cíle si klade nový prezidentský kandidát, populární umělec Vojtěch Dyk. A protože mu ještě není 40 let, musí začít u změny ústavy.

Veřejnost šokuje svým čerstvým prohlášením českému národu špičkový herec a zpěvák Vojtěch Dyk:

"Nedávno jsem zpíval před 15 000 lidmi a uvědomil jsem si, že jsem známou osobností, která sice říká své názory nahlas, ale bez zjevného dopadu. A proto jsem se já, Vojtěch Dyk, za podpory kapely NightWork, rozhodl využít naši popularitu smysluplněji a zkusit změnit stav morálky vlastní silou," píše Dyk ve svém prohlášení s tím, že ho k tomuto rozhodnutí dohnal rozklad naší politické scény.

SHERWOOD Media si vybral jako agenturu, která vede jeho on-line a vizuální komunikaci. 

"Vojta to nemá zdaleka tak snadné, jako dosud mediálně propíraní kandidáti - chybí mu totiž jedna zasádní věc: ústavou podmiňovaný minimální věk 40 let," říká Michal Šamánek, ředitel SHERWOOD Media, s.r.o. "Napřed se tedy zaměříme na sběr 10.000 podpisů pod petici na změnu ústavy, díky které bychom chtěli dosáhnout volitelnosti prezidentského kandidáta už od 25 let," dodává Šamánek.

Podaří se to? Sledujte projekt www.prezidyk.cz a zapojte se!

P.S. Zajímají vás některá ostrá čísla "on-the-go"? Podívejte se, jaká je síla jednotlivých sociálních sítí 3 dny po spuštění projektu:

Sdílení projektu www.prezidyk.cz

Prezidyk - Vojtěch Dyk prezidentem

Další aktuality

všechny aktuality