Sherwood Digital

Jsme na trhu patnáct let a ušli jsme kus cesty.
Ten další rádi ujdeme s Vámi.

PSJ INVEST sbírá nejprestižnější ocenění

Developerská společnost PSJ INVEST, která se již sedmnáct let věnuje náročným projektů, má novou firemní prezentaci.

Main Point KarlinCílem spolupráce s SHERWOOD Media bylo vytvoření nové reprezentativní firemní prezentace tak, aby stihla účast na světově nejprestižnějším stavebním veletrhu MIPIM 2012, konaném v Cannes.

PSJ INVEST, a.s. je totiž developerem projektů jako jsou BB Centrum v Praze na Pankráci, City Park Jihlava nebo nejnověji MAIN POINT KARLIN. Právě s touto stavbou sbírá jedno ocenění za druhým a 8. března 2012 získala to nejprestižnější ze všech - 1. místo MIPIM AWARDS 2012 v kategorii BEST OFFICE AND BUSINESS DEVELOPMENT, tzn. nejlepší kancelářská / administrativní budova světa.

Podívejte se na detaily projektu PSJ Invest.

O úspěchu v médiích:

Profil společnosti PSJ INVEST, a.s.

PSJ INVEST, a.s. působí na českém trhu sedmnáct let. Má za sebou řadu úspěšných realizací developerských projektů. Portfolio čítá přes 181.000 m2 administrativních a obchodních center, také komerčních center a průmyslových parků či bytových domů a rezidenčních areálů. K nejznámějším dokončeným projektům patří: obchodně zábavní centrum City Park Jihlava, prestižní administrativní komplex BB Centrum v Praze 4 Michli, administrativní centrum Dvorana v Praze, rezidenční areál Majdalenky v Brně, bytový komplex Zelená louka v Brně, bytové domy Pavlovova v Jihlavě, skladový a výrobní areál BMT v Brně a administrativní budova Main Point Karlín v Praze.

Další aktuality

všechny aktuality