Sherwood Digital

Jsme na trhu patnáct let a ušli jsme kus cesty.
Ten další rádi ujdeme s Vámi.

Studenti oslaví Majálesy s našimi weby

4 největší studentské festivaly v ČR pod souhrným názvem "Český Majáles" se nezadržitelně blíží a s tím i čas na novou prezentaci.

Majáles 2010Dostali jsme za úkol vytvořit celkovou komunikaci letošních největších Majálesů, sdružených pod značkou "Český Majáles". Ty se tradičně pořádají v Praze, Brně, Plzni a Hradci Králové a my taktéž tradičně připravujeme vizuální a internetovou komunikaci festivalu.

Nosným kreativním tématem je heslo "Zúčastním se" s různými odůvodňovacími slogany, které navíc velmi dobře zapadá do "facebookové doby". Facebook a internet obecně je prostor, kde se aktivně pohybuje prakticky 100% cílové skupiny projektu.

Ať už venkovní, školní, PR nebo bannerová - všechny kampaně mají jeden středobod: odkazují na kompletní informační servis na webu www.majales.cz. Z jeho jeho homepage je návštěvník odesílán na "své město", kde nachází lokalizovanou prezentaci jeho konkrétní akce (všechny Majálesy spolu todiž sdílí jen některé prvky, jinak jde v každém městě o autonomní akce).

Na samotném webu jsme dodrželi implementaci kreativního vizuálu, ale podařilo se nám taktéž přehledně rozmístit jednotlivé prvky tak, aby zadavatel splnil všechny své povinnosti (prezentace partnerů) a přitom netrpělo to nejdůležitějí - stěžejní informace o akci a výzvy k zapojení se do jednotlivých aktivit.

Výsledek spatříte již začátkem března ... zúčastníte se?

Podívejte se na další podrobnosti o projektu Majáles 2010.

Další aktuality

všechny aktuality