SHERWOOD DIGITAL

Přes 15 let na trhu, přes tisíc dokončených
náročných digitálních projektů.

Kronika SHERWOODU

Od založení společnosti v roce 2000 uběhlo letos v létě právě 15 let. Tohle je ve zkratce náš příběh

Společnost byla založena roku 2000, na českém internetu se však www stránky s designem a hlavičkou SHERWOOD objevovaly již před rokem 1998.

V prvopočátcích společnost realizovala projekty se zaměřením na kulturní oblast. Kvalita odvedené práce se projevila zejména na oblíbenosti prezentací Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, projektu Praha – Evropské město kultury roku 2000 nebo například mezinárodního hudebního festivalu WOMAD pořádaného pod záštitou Petera Gabriela.

Již v prvních letech existence společnosti bylo realizováno mnoho významných projektů, které získaly četná zahraniční ocenění. Jako příklad uveďme microsite ke známému filmu Jana Svěráka Tmavomodrý svět (International Golden Web, International Webmaster Award), restrukturalizace a vytvoření nového portálu společnosti Renault ČR či internetová prezentace společenského časopisu Xantypa.

S postupem let se rozšiřovalo jak zázemí společnosti, tak množství významných klientů a získaných ocenění. Řady klientů rozšířily společnosti Nivea, Renault ČR a SK, Sony BMG ČR a SK, Česká gumárenská společnost, Nowaco, Slovnaft, Sony Ericsson, Accor Hotels, Czechmade, Valmont, Rock&Pop, Kentoy a mnoho dalších.

Charakteristickou se také stala naše "hegemonie" v rámci kulturních internetových projektů, s důrazem na hudební a filmové projekty. Z osobností jmenujme např. Jana Svěráka, Ladislava Smoljaka, Davida Kollera, Anetu Lagnerovou, Richarda Krajča, Tomáše Kluse, Michaela Kocába, Vladimíra Mišíka a Dana Bártu, z hudebních kapel pak Lucie, Kryštof, Mandrage, Buty, Monkey Business, J.A.R., Wohnout, Čechomor a desítky dalších.

Posledních několik let se SHERWOOD Digital a.s. profiluje jako komplexní internetová agentura se zkušeností z více než 1.000 úspěšně dokončených projektů a se schopností dodávat špičková internetová řešení s důrazem na kreativitu, bezchybné technické zpracování a efektivnost.

Výsledky jsou podtrženy nejen mnoha získanými ocěněními, ale především spokojeností klientů, kteří neváhají SHERWOOD doporučovat ostatním.

Shrnuto, podtrženo: za 15 let jsme ušli kus cesty, ten další rádi ujdeme s Vámi.